OBEJRZYJ WIDEO I SPRADŹ MOŻLIWOŚCI NASZYCH WÓZKÓW

Wózki widłowe Combilift seria ST

Wózek, który może pracować w najwęższych korytarzach roboczych

Kluczowymi kwestiami dla operatorów pracujących w ograniczonych przestrzeniach są doskonała widoczność i szybkie, sprawne podnoszenie.
Prowadzenie za pomocą szyny oraz kabina zaprojektowana specjalnie pod kątem wydajności sprawiają, że Combi-ST i Combi-GT to oczywisty wybór spośród dostępnych wózków prowadzonych w pozycji stojącej, szczególnie, jeśli priorytetem jest przestrzeń – na przykład w przypadku obiektów do przechowywania zapasów stali, metali, rur i profili PCV.

WARTO WIEDZIEĆ

NAJWAŻNIEJSZE CECHY COMBILIFT SERII ST

TYPY SILNIKÓW

Wózki serii ST posiadają opcje napędu Diesla, elektrycznego lub LPG.

WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA

4040 mm

UDŹWIG

2.500 kg – 4.000 kg

PORUSZANIE SIĘ

Wielokierunkowe

PEŁNA OFERTA SERII

MODELE COMBILIFT SERII ST

SPRAWDŹ

Prezentacja ST / STE

Modele w serii ST mogą się od siebie różnić, ale wszystkie z nich są konfigurowalne w zależności od Twoich potrzeb
SPRAWDŹ

Przewaga Combilift

Dzięki konsultacjom w zakresie optymalizacji powierzchni składowania oraz szerokiej gamie rozwiązań oferujemy oszczędność miejsca do 100%
Przed zastosowaniem wózków widłowych Combilift
Wózki Combilift seria C przed
Po zastosowaniu wózków widłowych Combilift
Wózki Combilift seria C po
CHARAKTERYSTYKA SERII

Wielokierunkowe wózki widłowe Combilift seria ST

Uniwersalny wózek bocznego załadunku

Wózki widłowe zaprojektowane z myślą o ekstremalnie wąskich alejkach

Konstrukcja wąskiej kabiny umożliwia eksploatację w ekstremalnie wąskich alejkach. A co więcej, długość platformy można dostosować do potrzeb, aby mieściła się w istniejących obiektach o wąskich alejkach. Zmniejszone koszty magazynowania w obiekcie połączone z możliwością dostosowania gęstości zapasów do wzrastającego popytu to tylko niektóre zalety modeli Combi-ST/GT. Mocne i niezawodne pojazdy załadunku bocznego prowadzone w pozycji stojącej Combilift są w stanie manewrować z długimi ładunkami w przestrzeni zamkniętej i otwartej. Dwukierunkowy wózek Combi-GT ładowany z boku jest w stanie manewrować w alejkach o szerokości zaledwie 1,27 m.

Prowadzenie korytarza

Instruowana eksploatacja w alejkach jest podejmowana przez wielu klientów, ponieważ dzięki temu łatwo jest wjechać i manewrować w alejkach, jednocześnie znacznie zmniejszając ryzyko uszkodzenia zarówno produktu, jak i regałów. W czasie, gdy operatorzy muszą przeprowadzić wiele kompletowań, konstrukcja kabiny sprawia, że wjazd i wyjazd staje się szybki i prosty w trybie regularnym w porównaniu do wózków widłowych, a opcja składanego siedzenia zapewnia wyższy poziom komfortu. Popularna opcja w Combi-ST to kabina, w której się siedzi na siedzisku ukośnym, które zapewnia operatorowi najwyższy komfort bez uszczerbku dla szerokości alejek.

Wózek widłowy Combilift seria ST