OBEJRZYJ WIDEO I SPRADŹ MOŻLIWOŚCI NASZYCH WÓZKÓW

Wózki widłowe Combilift seria RT

Combi-RT został zaprojektowany specjalnie w celu sprostania surowym wymaganiom przemysłu drobiarskiego, ale jego możliwości transportowe i solidna konstrukcja sprawiają, że jest to cenny nabytek dla każdej działalności rolniczej.

Duże opony na trójkołowym podwoziu z napędem na wszystkie koła i blokadą mechanizmu różnicowego sprawiają, że Combi-RT ma kompaktowy promień skrętu i doskonałą przyczepność na trudnymterenie, a duży prześwit 300 mm zapewnia minimalne zakłócenia w ściółce.

Niezwykle sprawne elementy sterujące umożliwiają cichszą i mniej uciążliwą obsługę w celu zapewnienia optymalnego dobrostanu zwierząt. Przesunięta względem osi pojazdu pozycja kierowcy zapewnia doskonałą widoczność, a wyposażony w pełną amortyzację fotel oraz zamykana kabina zapewniają komfort pracy w każdych warunkach pogodowych.

WARTO WIEDZIEĆ

NAJWAŻNIEJSZE CECHY COMBILIFT SERII RT

TYPY SILNIKÓW

Wózki serii RT posiadają napęd Diesla

POJEMNOŚĆ

1600 kg

SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA

2000 mm

ZASTOSOWANIE

Stworzony dla przemysłu rolniczego i drobiarskiego

SPRAWDŹ

Prezentacja RT

Zaprojektowany specjalnie w celu sprostania surowym wymaganiom przemysłu drobiarskiego
Zwrotność, jaką zapewniają trzy kółka plus opony o bieżniku traktora oraz przyczepność wszystkich kół z zamkiem różnicowym zapewniają imponujące działanie w trakcie eksploatacji w pomieszczeniach i na wolnym powietrzu, nawet w trudnym terenie.  Niewielkie koło obrotu ułatwia pracę w szopach lub zamkniętych dziedzińcach, a w pełni hydrostatyczny napęd zapewnia siłę i precyzję taką jaka jest potrzebna w odpowiednim czasie.

 • Udźwig: 1 600 kg
 • Długość Platformy: N/A
 • Szerokość Całkowita: 2 000 mm
 • Dostępne Typy Silników: Diesel 
 • Idealna Do Przeładunku: Rolnictwo i Drób

 • Rolnictwo
 • Materiały budowlane
 • Drób

COMBi-RT został zaprojektowany specjalnie z myślą o surowych wymaganiach przemysłu drobiarskiego, ale jego imponujące właściwości jezdne i solidna konstrukcja sprawiają, że jest on cennym narzędziem pracy w każdym przedsiębiorstwie rolniczym. Duże opony na trójkołowym podwoziu z napędem na wszystkie koła i blokadą mechanizmu różnicowego zapewniają COMBi-RT zwarty promień skrętu i doskonałą przyczepność na nierównym terenie, a duży prześwit wynoszący 300 mm gwarantuje minimalne naruszenie podłoża. Wyjątkowo gładkie elementy sterowania pozwalają na cichszą i bardziej wyrafinowaną obsługę, co zapewnia optymalny dobrostan zwierząt. Przesunięta pozycja kierowcy zapewnia doskonałą widoczność, a głęboko amortyzowany fotel i w pełni zamknięta kabina zapewniają komfort przez cały dzień, niezależnie od pogody.

 • Półotwarta kabina na podkładzie gumowym
 • Napęd hydrostatyczny na 3 koła
 • Układ kierowniczy z czujnikiem obciążenia
 • Chłodnica oleju hydraulicznego

CHARAKTERYSTYKA SERII

Przewaga Combilift

Wydajne rozwiązania dla transportu kontenerów i ładunków ponadgabarytowych
Wózki Combilift seria C przed
Wózki Combilift seria C po