OBEJRZYJ WIDEO I SPRADŹ MOŻLIWOŚCI NASZYCH WÓZKÓW

Wózki widłowe Combilift seria PPT

Wydajny wózek paletowy o bardzo dużym udźwigu.

Mocna, ekonomiczna oraz przemyślana konstrukcja wózka paletowego jest odpowiedzią firmy Combilift na potrzeby małych i średnich magazynów.

Wózek napędzany jest na wszystkie koła, co pozwala na swobodne poruszanie się po magazynie oraz łatwe pokonywanie przeszkód.

Bezkonkurencyjna wydajność energetyczna pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu pracy wózka po każdym ładowaniu, a technologia szybkiej wymiany baterii zapewnia jeszcze większą efektywność.

WARTO WIEDZIEĆ

NAJWAŻNIEJSZE CECHY COMBILIFT SERII PPT

TYPY SILNIKÓW

Wózki serii PPT posiadają napęd elektryczny

WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA

95 – 110 mm

UDŹWIG

3.000 kg – 16.000 kg

PORUSZANIE SIĘ

Wielokierunkowe

PEŁNA OFERTA SERII

MODELE COMBILIFT SERII PPT

SPRAWDŹ

Prezentacja PPT

Modele w serii PPT mogą się od siebie różnić, ale wszystkie z nich są konfigurowalne w zależności od Twoich potrzeb
SPRAWDŹ

Przewaga Combilift

Dzięki konsultacjom w zakresie optymalizacji powierzchni składowania oraz szerokiej gamie rozwiązań oferujemy oszczędność miejsca do 100%
Przed zastosowaniem wózków widłowych Combilift
Wózki Combilift seria C przed
Po zastosowaniu wózków widłowych Combilift
Wózki Combilift seria C po
CHARAKTERYSTYKA SERII

Wielokierunkowe elektryczne wózki magazynowe Combilift COMBI PPT

Uniwersalny wózek bocznego załadunku

Opatentowana sterownica dla wyjątkowego bezpieczeństwa

Combi-PPT jest wyposażony w naszą wielopozycyjną sterownicę, która zapewnia operatorowi maksymalną widoczność i zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Prowadzenie korytarza

Wózek Combi-PPT, wyposażony w wiele inteligentnych funkcji, umożliwia pracę zarówno w pozycji stojącej, jak i w trybie „walk behind” oraz posiada automatycznie składaną platformę, która umożliwia pracę wózka w najmniejszych przestrzeniach. Nasze opatentowane obrotowe ramię sterujące zapewnia wrażenia z jazdy i może być obracane w lewo lub w prawo, co pozwala operatorowi stanąć po jednej stronie, zapewniając pełną widoczność ładunku i wideł przy zachowaniu pełnej kontroli nad sterowaniem. Funkcja ta eliminuje ryzyko uwięzienia lub przygniecenia operatora, a jednocześnie umożliwia pracę wózka Combi-PPT w bardzo wąskich korytarzach. Napęd na wszystkie koła sprawia, że wózek Combi PPT może bez wysiłku poruszać się po magazynie i z łatwością pokonywać przeszkody. Niezrównana wydajność energetyczna oznacza maksymalną wydajność po każdym naładowaniu, a technologia szybkiej wymiany umożliwia szybkie włożenie nowego akumulatora i kontynuowanie efektywnej pracy.

Wózek widłowy Combilift seria ST