Zobacz dlaczego to nam powinieneś zaufać?

Setmil Sp. z o.o.

Firma „SETMIL” z Zabrza, prowadzi sprzedaż, serwis oraz wynajem wózków widłowych – jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem marki, a na rynku funkcjonujemy od 2003 roku.

Serwis

Chcąc zapewnić naszym klientom zadowolenie i bezpieczeństwo wynikające z pokładanego w nas zaufania gwarantujemy najwyższą jakość usług serwisowych zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po jej wygaśnięciu.

Urząd dozoru technicznego

Oferujemy kompleksową obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Części zamienne

Dostarczamy tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne posiadające atest COMBILIFT, co gwarantuje ich długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. Wszystkie nasze części są objęte gwarancją.

Dlaczego Combilift?

Firma Combilift została założona w 1998 roku przez Roberta Moffetta i Martina McVicara w celu stworzenia wózka widłowego, który zminimalizuje przestrzeń wykorzystywaną przy transporcie i przeładunku długich i nieporęcznych materiałów.

Celem firmy było dostarczenie klientom alternatywnego rozwiązania w stosunku do obowiązujących standardów, które pozwoliłoby sprostać różnorodnym potrzebom dotyczącym załadunku i transportu produktów, a także manewrowania towarem na terenie magazynów.
Combilift to połączenie wózka do rozładunku i załadunku oraz wózka do wąskich korytarzy, to także szereg korzyści, takich jak:

  • redukcja liczby wózków i operatorów,
  • przyśpieszenie procesu przemieszczania towaru,
  • znaczne zredukowanie uszkodzeń niepaletowanych produktów.

Do roku 2001 produkcja Combilifta wzrosła do prawie 450 pojazdów na rok, a oprócz sektora drzewnego, wyrobów PCV i budowlanego, wózki zaczęły być sprzedawane także w sektorach przemysłowych, handlujących stalą i aluminium. W tym samym roku zostały docenione osiągnięcia firmy i samego Martina McVicara. Firma została eksporterem roku, a Martin McVicar został przez firmę Ernst&Young ogłoszony przedsiębiorcą roku.
Nie spoczywając na laurach po tych wyrazach uznania, Combilift kontynuował ekspansję swojej sieci sprzedaży w ponad 40 krajach.

Nabycie w 2003 roku fabryki, która po przebudowie jest supernowoczesnym, 9 hektarowym centrum produkcyjnym firmy, gdzie znajduje się również centrum administracyjne oraz osobny blok badań i rozwoju, pozwoli firmie na produkowanie w systemie 5-dniowego tygodnia pracy, prawie 2000 wózków rocznie.

Combilift - najlepszy wybór wózków widłowych

Wybór Combilift to pewność i gwarancja produktu

Wózki Widłowe
KONFIGUROWALNOŚĆ WÓZKA

Każdy wózek widłowy (podnośnik widłowy) na specjalne życzenie Klienta może zostać wyposażony w osprzęt specjalistyczny do wózków widłowych np.: przesuw boczny lub pozycjoner wideł, pług do odśnieżania, ostrogę do kręgów, żurawik, szuflę, lemiesz, docisk, wszelkiego rodzaju chwytaki do wózków widłowych (obrotowe, do beczek, bali, kartonów, kontenerów, etc.).

Serwis Wózki Widłowe
AUTORYZOWANY SERWIS

Serwis wózków widłowych firmy Combilift to profesjonalna i szybka obsługa po sprzedażowa. Jako autoryzowany serwis bocznych wózków widłowych oraz czterokierunkowych wózków bocznych Combilift zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wózków widłowych producenta.

Finansowanie Combilift
PROSTE ZASADY. DOGODNE WARUNKI

Leasing to wygodna forma finansowania zakupu inwestycyjnego przy minimum formalności dopełnianych przez dedykowanego doradcę. Zakup wózka widłowego w leasingu to szereg korzyści związanych z zaliczaniem opłat wstępnych i pełnej raty  w koszty działalności firmy. W leasingu są dostępne zarówno wózki nowe jak i używane

Gwarancja Combilift
GWARANCJA

Wszystkie oferowane przez nas produkty, usługi serwisowe oraz części zamienne są objęte gwarancją. Autoryzowany serwis wózków COMBILIFT gwarantuje szybką dostawę wszelkich niezbędnych części zamiennych. Ponadto specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji wideł oraz części zamiennych do wózków widłowych. Proponujemy bogatą ofertę dobrych gatunkowo produktów.