Wózki widłowe

Jaki wózek widłowy kupić w 2022 roku?

Combilift Wózki widłowe Seria C

Combilift seria C

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się stalą, drewnem, betonem, spedycją, czy logistyką, w ofercie Combilift znajdziesz rozwiązanie dostosowanie do swoich potrzeb. Specjalizujemy się w obsłudze ponadgabarytowych i długich ładunków, ale opracowaliśmy także asortyment innowacyjnych produktów dla ładunków standardowych, który poprawi bezpieczeństwo oraz wydajność pracy.

Maszyny te mają na celu usprawnienie przepływu pracy poprzez wykonywanie zadań trzech różnych wózków: bocznego, z przeciwwagą i przeznaczonego do pracy w wąskich korytarzach. To rewolucyjne rozwiązanie eliminuje kosztowną konieczność korzystania z dwóch urządzeń podczas transportu materiałów i tym samym zwiększa wydajność pracy.

Combilift seria CB

Innowacyjne rozwiązanie Combi-CB to oryginalny wielokierunkowy wózek widłowy o niewielkich rozmiarach, wyposażony w przeciwwagę. Dzięki dużej zwrotności doskonale sprawdza się on w transporcie palet zarówno w halach, jak i na zewnątrz. Combi-CB oferuje także możliwość przewożenia długich ładunków, takich jak drewniane lub stalowe belki, w trybie załadunku bocznego, co czyni go najbardziej uniwersalnym wózkiem widłowym na rynku.

Combilift seria WR

Combi-WR to pierwszy wózek wysokiego składowania i ręcznego prowadzenia zaprojektowany w taki sposób, aby sprawdzał się w bardzo wąskich korytarzach (już od 2,1 m) przy ładunkach o wadze do 2000 kg. Jego funkcjonalność sprawia, że praca operatora jest prosta i przyjemna. Opatentowane wielopozycyjne ramię sterownicy umożliwia obracanie tylnego koła do pozycji równoległej względem podwozia za pomocą przycisku, poprawiając widoczność i minimalizując ryzyko wypadku na niewielkich przestrzeniach. Wysokość podnoszenia można dopasować do konkretnego zadania aż do 6,6 m, zaś ergonomiczne ramię sterownicy zapewnia 2 tryby prędkości pracy dla większego bezpieczeństwa.

Combilift seria SC

Pewne branże i zadania wymagają sprostania określonym wyzwaniom w zakresie transportu. Combilift stara się opracowywać dla swoich klientów rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb w zakresie trudności i rozmiarów ładunków. Mocna konstrukcja, miękkie opony, brak delikatnej elektroniki i możliwość pracy na każdej nawierzchni czynią z Combi-SC sprzętem idealnym do pracy w naprawdę trudnym środowisku.

Dodaj komentarz